0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
UEFA Nations League A, Group 1
Denmark
۲
۰
France
Finished
۲۲:۱۵
Austria
۱
۳
Croatia
Finished
۲۲:۱۵
Europe
UEFA Nations League C, Group 1
Faroe Islands
۲
۱
Turkey
Finished
۲۲:۱۵
Luxembourg
۱
۰
Lithuania
Finished
۲۲:۱۵
Europe
UEFA Nations League C, Group 3
Slovakia
۱
۱
Belarus
Cancelled
۱۹:۳۰
Azerbaijan
۳
۰
Kazakhstan
Finished
۱۹:۳۰
Europe
UEFA Nations League D, Group 1
Moldova
۲
۰
Liechtenstein
Finished
۱۶:۳۰
Andorra
۱
۱
Latvia
Finished
۱۶:۳۰
Europe
UEFA Nations League A, Group 4
Wales
۰
۱
Poland
Finished
۲۲:۱۵
Netherlands
۱
۰
Belgium
Finished
۲۲:۱۵
Qatar
Stars League Cup
Al Sadd
۳
۰
Al-Wakra
Finished
۲۰:۳۰
Al Sailiya
۲
۳
Al-Ahli Doha
Finished
۱۸:۲۰
Qatar SC Doha
۱
۳
Umm Salal
Finished
۲۰:۳۰
World
Friendly International Matches
Colombia
۴
۱
Guatemala
Finished
۰۳:۳۰
New Zealand
۰
۲
Australia
Finished
۰۶:۳۰
Thailand
۲
۱
Trinidad And Tobago
Finished
۱۴:۰۰
Mexico
۱
۰
Peru
Finished
۰۴:۳۰
Malaysia
۰
۱
Tajikistan
Finished
۱۷:۰۰
Niger
۰
۰
Liberia
Finished
۱۸:۳۰
France
Division 1 Women
Paris Saint Germain (W)
۲
۱
Fleury 91 FC (W)
Finished
۱۴:۱۵
Spain
LaLiga 2
Eibar
۲
۱
Racing Santander
Finished
۲۰:۰۰
Burgos CF
۰
۰
Levante
Finished
۱۵:۳۰
Albacete Balompie
۱
۱
FC Andorra
Finished
۲۰:۰۰
Lugo
۰
۰
Real Oviedo
Finished
۱۷:۴۵
Africa
CAF Champions League Qualification
El Zamalek
۲
۰
Elect-Sport
Finished
۲۱:۳۰
Sweden
Elitettan Women
IFK Norrkoping (W)
۳
۰
Team Thorengruppen FF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Ifo Bromolla IF (W)
۲
۱
Alvsjo AIK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sundsvall (W)
۱
۲
Lidkopings FK (W)
Finished
۱۵:۳۰
Vaxjo (W)
۴
۰
Ravasens IK Karlskoga (W)
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Liga Profesional
CA River Plate
۰
۱
Talleres de Cordoba
Finished
۰۰:۳۰
Gimnasia y Esgrima La Plata
۰
۱
Tigre
Finished
۲۲:۰۰
Independiente
۱
۰
Newell's Old Boys
Finished
۰۳:۰۰
Rosario Central
۱
۱
Platense
Finished
۲۲:۰۰
Finland
Kolmonen
MiPK
۷
۰
RPS Lions
Finished
۱۶:۳۰
Inter Helsinki
۱
۱۰
HPS
Finished
۱۹:۳۰
Roi United
۰
۱
TP 47 Tornio
Finished
۱۶:۰۰
Scotland
Premier League 2 Women
Boroughmuir Thistle (W)
۰
۰
East Fife (W)
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Landesliga
Niendorfer TSV II
۵
۱
HNT Hamburg
Finished
۱۳:۰۰
VfB Frohnhausen
۴
۰
TUSEM Essen
Finished
۱۶:۳۰
SC Germania Reusrath 1913
۱
۴
SF Niederwenigern
Finished
۱۷:۰۰
SV Teutonia Uelzen
۰
۶
TuS Harsefeld von 1903 e.V.
Finished
۱۶:۳۰
Peru
Primera Division
Universidad Cesar Vallejo
۳
۲
FBC Melgar Arequipa
Finished
۰۰:۰۰
FC Carlos Stein
۱
۲
Carlos A. Mannucci
Finished
۲۱:۳۰
Uruguay
Primera Division Clausura
Penarol Montevideo
۰
۱
Montevideo City Torque
Cancelled
۰۱:۳۰
CA Rentistas
۰
۱
Plaza Colonia
Cancelled
۱۷:۳۰
Brazil
Serie C
Mirassol FC
۲
۱
AA Aparecidense
Finished
۲۳:۳۰
Volta Redonda
۱
۲
Botafogo SP
Finished
۲۳:۳۰
Austria
Bundesliga Women
Wacker Innsbruck (W)
۰
۴
SV Neulengbach (W)
Finished
۱۲:۳۰
SKV Altenmarkt (W)
۰
۶
FFC Vorderland (W)
Finished
۱۲:۳۰
SK Sturm Graz (W)
۲
۱
FK Austria Vienna (W)
Finished
۱۶:۰۰
Spain
Primera Division Women
Atletico Madrid (W)
۱
۰
CD Alaves (W)
Finished
۱۳:۳۰
UD Granadilla Tenerife (W)
۰
۰
Real Madrid (W)
Cancelled
۲۲:۳۰
Levante UD (W)
۲
۰
Athletic Bilbao (W)
Finished
۲۰:۳۰
Villarreal (W)
۱
۴
FC Barcelona (W)
Finished
۱۸:۳۰
Colombia
Primera B
Llaneros FC
۲
۰
Tigres FC
Finished
۰۰:۰۰
Barranquilla FC
۲
۳
Real Cartagena
Finished
۰۱:۳۰
El Salvador
Primera Division
CD Atletico Marte
۳
۲
Santa Tecla FC
Finished
۰۰:۳۰
Jocoro FC
۳
۲
CD Aguila
Finished
۰۰:۴۵
AD Isidro Metapan
۲
۲
C.D. FAS
Finished
۰۴:۳۰
CD Chalatenango
۲
۴
CD Platense Zacatecoluca
Finished
۰۴:۰۰
Hungary
NB III
Debreceni VSC II
۱
۲
Hatvan
Finished
۱۲:۳۰
Zsambeki
۱
۳
Veszprem FC
Finished
۱۷:۳۰
Puskas Academy II
۳
۱
Erdi VSE
Finished
۱۲:۳۰
Kaposvari Rakoczi FC
۰
۱
Komarom VSE
Finished
۱۷:۳۰
Diosgyori VTK II
۳
۰
Tiszaujvaros
Finished
۱۲:۳۰
III Keruleti Tue Upe
۳
۱
Gyirmot SE II
Finished
۱۷:۳۰
Dabas FC
۰
۴
Dunaujvaros Palhalma
Finished
۱۷:۳۰
BKV Elore
۰
۱
BVSC Zuglo
Finished
۱۷:۳۰
Tiszafuredi
۱
۲
Penzugyor
Finished
۱۷:۳۰
Mako
۲
۱
Paksi SE II
Finished
۱۷:۳۰
Senyo Carnifex FC
۱
۰
Egri FC
Finished
۱۷:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A
Sporting Canamy
۱
۲
Yalmakan FC
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Dongu FC
۴
۲
Escorpiones FC
Finished
۰۰:۳۰
CD Inter Queretaro
۱
۳
Colima
Finished
۰۰:۳۰
Reboceros de La Piedad
۱
۰
Saltillo FC
Finished
۰۳:۳۰
Jaibos Tampico Madero
۳
۲
Aguacateros CD Uruapan
Finished
۰۴:۳۰
Los Cabos United
۳
۰
Tecos
Finished
۰۵:۳۰
Tuzos UAZ
۰
۱
Chihuahua FC
Finished
۱۹:۳۰
Montaneses FC
۲
۲
Inter Playa del Carmen
Finished
۲۰:۳۰
Catedraticos Elite
۱
۲
Lobos ULMX
Finished
۲۰:۳۰
Japan
J2 League
Albirex Niigata
۱
۰
Omiya Ardija
Finished
۰۸:۳۰
Tokushima Vortis
۱
۱
Mito HollyHock
Finished
۱۱:۳۰
Tochigi SC
۰
۰
F.C. Ryukyu
Finished
۱۲:۳۰
Grulla Morioka
۱
۳
Zweigen Kanazawa
Finished
۰۸:۳۰
Fagiano Okayama
۳
۰
Vegalta Sendai
Finished
۰۷:۳۰
Blaublitz Akita
۲
۱
Machida Zelvia
Finished
۰۸:۳۰
Jef United Ichihara Chiba
۰
۱
Roasso Kumamoto
Finished
۰۸:۳۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Onsala BK
۳
۱
Assyriska BK
Finished
۱۷:۳۰
England
Super League Women
Liverpool (W)
۰
۳
Everton (W)
Finished
۲۱:۱۵
Chelsea (W)
۲
۰
Manchester City (W)
Finished
۱۸:۳۰
Leicester (W)
۰
۲
Aston Villa (W)
Finished
۱۷:۳۰
Brighton & Hove Albion (W)
۲
۱
Reading FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
West Ham United (W)
۰
۲
Manchester United (W)
Finished
۱۷:۳۰
Peru
Segunda Division
Alianza Universidad
۴
۲
CD Alfonso Ugarte
Finished
۲۳:۳۰
Santos FC de Ica
۵
۰
Los Chankas CYC
Finished
۲۳:۳۰
Union Huaral
۲
۱
Molinos El Pirata
Finished
۲۳:۳۰
Comerciantes Unidos
۲
۱
Cusco FC
Finished
۲۳:۳۰
Japan
YBC Levain Cup
Urawa Red Diamonds
۰
۴
Cerezo Osaka
Finished
۱۱:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۰
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۱۱:۳۰
China
League One
Shenyang Urban FC
۱
۲
Shaanxi Changan
Finished
۱۱:۰۰
Nanjing Fengfan
۲
۳
Zibo Cuju
Finished
۱۱:۰۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۱
۰
Sichuan Jiuniu
Finished
۱۱:۰۰
Paraguay
Primera Division
12 de Octubre
۰
۲
Sol de America
Finished
۰۰:۳۰
Resistencia SC
۰
۱
Nacional Asuncion
Finished
۲۳:۳۰
Colombia
Primera A
Club Deportivo Los Millonarios
۲
۲
America de Cali
Finished
۰۱:۰۰
Envigado
۱
۲
Independiente Medellin
Finished
۲۲:۳۰
Canada
Canadian Premier League
Cavalry FC
۱
۳
Atletico Ottawa
Finished
۰۱:۰۰
World
Friendly Club Matches
Philadelphia Union
۱
۰
Pachuca CF
Finished
۰۱:۳۰
FC Dallas
۰
۳
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۱:۳۰
PFC CSKA Sofia
۲
۰
Septemvri Sofia
Finished
۱۶:۳۰
Vukovar 1991
۰
۱
NK Osijek
Finished
۱۴:۳۰
NK Urania
۱
۴
HNK Hajduk Split
Finished
۱۷:۰۰
NK Siroki Brijeg
۱
۰
NK Slaven Belupo Koprivnica
Finished
۱۷:۳۰
FC PAOK Thessaloniki
۱
۱
Panserraikos
Finished
۱۷:۳۰
Costa Rica
Primera Division
Municipal Perez Zeledon
۱
۳
CS Herediano
Finished
۰۵:۳۰
Guadalupe FC
۰
۱
AD Municipal Grecia
Finished
۰۲:۳۰
AD San Carlos
۰
۰
LD Alajuelense
Finished
۰۵:۳۰
CS Cartagines
۱
۱
Santos de Guapiles
Finished
۲۰:۳۰
Mexico
Liga de Expansion
Mineros De Zacatecas
۲
۲
Atletico Morelia
Finished
۰۵:۳۵
Alebrijes Oaxaca
۳
۰
Coyotes de Tlaxcala
Finished
۰۱:۳۰
Pumas Tabasco
۰
۱
Cimarrones de Sonora
Finished
۰۳:۳۵
Austria
Landesliga
FC Koblach
۲
۲
FC Nenzing
Finished
۱۲:۳۰
WAF Brigittenau
۳
۲
Post SV Wien
Finished
۱۲:۰۰
ASK Klagenfurt II
۰
۱
SC Landskron
Finished
۱۵:۳۰
ASKO Koettmannsdorf
۲
۲
ASK Klagenfurt
Finished
۱۶:۳۰
SV Frauental
۴
۱
SC Liezen
Finished
۱۲:۰۰
Oberperfuss
۲
۱
Wacker Innsbruck
Finished
۱۲:۳۰
Ukraine
Premier League
FC Minaj
۰
۱
FK Lviv
Finished
۱۳:۳۰
Germany
Bundesliga Women
FC Bayern Munchen (W)
۳
۰
Werder Bremen (W)
Finished
۱۴:۳۰
1. FFC Turbine Potsdam (W)
۰
۳
MSV Duisburg (W)
Finished
۱۴:۳۰
SG Essen (W)
۱
۰
SV Meppen (W)
Finished
۱۷:۳۰
SC Freiburg (W)
۲
۴
Eintracht Frankfurt (W)
Finished
۱۷:۳۰
Russia
FNL
FC Dynamo Makhachkala
۰
۰
FC Rodina Kitaevskoe
Finished
۱۸:۳۰
YFK Shinnik Yaroslav
۱
۰
FK Rubin Kazan
Finished
۱۶:۳۰
FC Krasnodar II
۰
۰
Neftekhimik Nizhnekamsk
Finished
۱۵:۳۰
FC Volgar Astrakhan
۰
۰
Alania Vladikavkaz
Finished
۱۷:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
۳
۲
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۷:۳۰
Veles Moscow
۱
۱
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۴:۳۰
Akron Tolyatti
۱
۱
FC Ufa
Finished
۱۶:۳۰
Arsenal Tula
۲
۰
Volga Ulyanovsk
Finished
۱۷:۳۰
Energiya Khabarovsk
۲
۰
PFC Kuban
Finished
۱۰:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 5
CD Diocesano
۲
۱
U.D. Melilla
Finished
۱۳:۳۰
Cacereno
۱
۰
CD Atletico Paso
Finished
۱۳:۳۰
AD Union Adarve
۲
۰
Cerdanyola del Valles FC
Finished
۱۲:۳۰
CD Estepona
۰
۱
CD Coria
Finished
۱۳:۳۰
Socuellamos
۰
۱
Navalcarnero
Finished
۱۳:۳۰
Guadalajara
۱
۱
AD Alcorcon B
Finished
۱۹:۳۰
CF Villanovense
۰
۰
Leganes B
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
Primera D
Centro Espanyol
۰
۱
Defensores de Cambaceres
Finished
۲۲:۰۰
Yupanqui
۳
۱
CA Lugano
Finished
۲۲:۰۰
Argentina
Primera A Women
Excursionistas (W)
۰
۳
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
Finished
۱۷:۳۰
Boca Juniors (W)
۲
۱
UAI Urquiza (W)
Finished
۲۱:۲۵
Comunicaciones (W)
۰
۶
CA Independiente (W)
Finished
۱۷:۳۰
England
Championship Women
Sunderland (W)
۲
۳
Charlton (W)
Finished
۱۴:۰۰
London City Lionesses (W)
۳
۰
Durham (W)
Finished
۱۴:۳۰
Bristol City (W)
۱
۱
Southampton (W)
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie A Women
ASD Pomigliano (W)
۲
۲
Como (W)
Finished
۱۴:۰۰
Sampdoria (W)
۰
۲
Internazionale Milano (W)
Finished
۱۶:۰۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Apertura gr. A
Deportiva Carmelita
۰
۱
AD Municipal Liberia
Finished
۰۵:۳۰
Puerto Golfito
۱
۴
AD Cofutpa
Finished
۲۰:۴۵
Quepos Cambute
۳
۱
Municipal Garabito
Finished
۲۳:۳۰
Japan
Japan Football League
Suzuka Unlimited
۱
۱
Tokyo Musashino United FC
Finished
۰۸:۳۰
MIO Biwako Shiga
۱
۲
Criacao Shinjuku
Finished
۰۷:۳۰
Veertien Mie
۱
۱
Honda F.C.
Finished
۰۷:۳۰
Reinmeer Aomori
۰
۰
Maruyasu Industries SC
Finished
۰۷:۳۰
Kagura Shimane FC
۱
۱
Honda Lock
Finished
۰۷:۳۰
Japan
J3 League
Tegevajaro Miyazaki
۲
۳
Imabari FC
Finished
۰۸:۳۰
Matsumoto Yamaga FC
۰
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۰۹:۳۰
Iwaki SC
۲
۱
FC Gifu
Finished
۰۷:۳۰
SC Sagamihara
۰
۲
Vanraure Hachnohe FC
Finished
۰۸:۳۰
Kamatamare Sanuki
۰
۴
Kataller Toyama
Finished
۰۸:۳۰
Fukushima United FC
۲
۱
Giravanz Kitakyushu
Finished
۰۹:۳۰
Nagano Parceiro
۲
۱
Azul Claro Numazu
Finished
۱۲:۳۰
United States
USL Championship
Detroit City FC
۲
۲
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۳:۰۰
Pittsburgh Riverhounds
۱
۱
Orange County SC
Finished
۰۲:۳۰
Miami FC
۰
۰
Monterey Bay
Finished
۰۲:۳۰
Colorado Springs Switchbacks FC
۱
۱
Oakland Roots SC
Finished
۰۳:۳۰
San Antonio FC
۱
۰
Sacramento Republic FC
Finished
۰۴:۰۰
Las Vegas Lights
۱
۲
San Diego Loyal
Finished
۰۵:۳۰
United States
USL League One
Charlotte Independence
۲
۱
North Carolina
Finished
۰۲:۳۰
Richmond Kickers
۱
۱
Central Valley Fuego
Finished
۰۲:۰۰
Forward Madison FC
۰
۱
South Georgia Tormenta FC
Finished
۰۳:۳۰
Northern Colorado Hailstorm FC
۱
۱
Greenville Triumph SC
Finished
۰۴:۳۰
FC Tucson
۲
۱
Chattanooga Red Wolves
Finished
۰۵:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 1
CD Laredo
۳
۱
Polvorin FC
Finished
۱۴:۰۰
Marino de Luanco
۱
۰
Zamora
Finished
۱۸:۳۰
SD Compostela
۰
۱
Union Popular Langreo
Finished
۱۹:۳۰
Burgos Promesas
۱
۱
Ourense CF
Finished
۲۰:۰۰
CF Cristo Atletico
۲
۱
Bergantinos CF
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 2
CE Sabadell
۱
۰
CD Calahorra
Finished
۱۳:۳۰
UE Cornella
۰
۰
Castellon
Finished
۱۷:۳۰
Gimnastic de Tarragona
۱
۰
SD Amorebieta
Finished
۱۹:۳۰
Real Union Club de Irun
۱
۲
CD Alcoyano
Finished
۱۳:۳۰
CD Numancia
۲
۰
CD La Nucia
Finished
۱۹:۳۰
CD Atletico Baleares
۱
۲
UD Logrones
Finished
۱۳:۳۰
SD Logrones
۱
۰
CF Intercity
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 2
UD Logrones B
۰
۱
Sestao River Club
Finished
۱۳:۳۰
Utebo
۱
۰
Izarra
Finished
۱۸:۳۰
Alfaro
۲
۰
CD Tudelano
Finished
۱۸:۳۰
SD Gernika Club
۱
۲
Racing Rioja
Finished
۱۹:۳۰
Sociedad Deportivo Tarazona
۱
۱
SD Beasain
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 1
Linares Deportivo
۱
۰
Alcorcon
Finished
۱۳:۳۰
Pontevedra
۰
۰
Real Balompedica Linense
Finished
۱۸:۳۰
CF Fuenlabrada
۲
۱
Talavera
Finished
۱۹:۳۰
Cultural Leonesa
۰
۳
Cordoba
Cancelled
۱۹:۳۰
Rayo Majadahonda
۱
۲
Ceuta
Finished
۱۳:۳۰
Real Madrid B
۳
۱
CD Badajoz
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 4
Cadiz B
۱
۳
Mar Menor
Finished
۱۳:۳۰
Antequera
۲
۰
FC Cartagena II
Finished
۱۹:۳۰
UCAM Murcia
۲
۲
Juventud Torremolinos CF
Finished
۱۳:۳۰
Real Betis B
۱
۰
Sevilla Atletico
Finished
۱۳:۳۰
CD El Ejido 2012
۱
۱
Granada B
Finished
۱۹:۳۰
Sanluqueno
۱
۱
Recreativo de Huelva
Finished
۲۰:۱۵
Atletico Mancha Real CF
۲
۱
CD Utera
Finished
۲۰:۳۰
Yeclano Deportivo
۰
۳
Velez CF
Finished
۱۹:۳۰
Norway
2. Division Group 2
Brattvag
۴
۲
Ullensaker Kisa IL
Finished
۱۴:۰۰
Alta IF
۳
۳
Træff
Finished
۱۴:۳۰
Asker Fotball
۲
۱
Eidsvold TF
Finished
۱۷:۳۰
Uruguay
Segunda Division
Miramar Misiones
۱
۳
Rampla Juniors
Finished
۲۰:۰۰
Central Espanol FC
۱
۱
CA Progreso Montevideo
Finished
۲۰:۰۰
Villa Espanola
۱
۲
Racing Club de Montevideo
Finished
۲۰:۰۰
Juventud Piedras
۰
۳
Uruguay Montevideo
Finished
۲۰:۰۰
Sud America
۳
۰
La Luz
Finished
۲۰:۰۰
Club Atletico Cerro
۰
۴
Atenas
Finished
۲۰:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 18
Villarrobledo
۱
۳
Calvo Sotelo Puertollano
Finished
۲۱:۳۰
Azuqueca
۱
۱
CD Torrijos
Finished
۱۳:۳۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Apertura gr. B
Santa Ana
۳
۲
AD Aserri
Finished
۲۲:۳۰
Cariari Pococi
۳
۱
CS Uruguay de Coronado
Finished
۲۳:۳۰
Escorpiones de Belen
۱
۱
Limon Black Star
Finished
۰۳:۳۰
Argentina
Primera B Nacional
CD Maipu
۱
۰
Nueva Chicago
Finished
۲۳:۳۰
Brown de Adrogue
۲
۳
Belgrano de Cordoba
Finished
۲۰:۱۰
Independiente Rivadavia
۱
۰
Club Atletico Alvarado
Finished
۲۳:۳۰
Tristan Suarez
۲
۲
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
Finished
۱۷:۳۰
Guillermo Brown
۱
۱
Club Atletico Guemes
Finished
۲۱:۳۰
Club Atletico Mitre
۱
۰
Deportivo Madryn
Finished
۲۲:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 1
RC Villalbes
۲
۲
Club Rapido de Bouzas
Finished
۱۳:۳۰
UD Somozas
۲
۰
Viveiro CF
Finished
۱۳:۳۰
CD Choco
۰
۰
Silva SD
Finished
۱۸:۳۰
CD Barco
۰
۱
Arzua
Finished
۱۹:۰۰
UD Paiosaco
۰
۳
CD Estradense
Finished
۱۹:۰۰
Germany
2. Bundesliga Women
Bayern Munich II (W)
۲
۱
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
Finished
۱۲:۳۰
Carl Zeiss Jena (W)
۱
۰
SC Sand (W)
Finished
۱۲:۳۰
FC Ingolstadt 04 (W)
۰
۱
RB Leipzig (W)
Finished
۱۲:۳۰
Turbine Potsdam II (W)
۱
۳
SC Freiburg II (W)
Finished
۱۲:۳۰
FC Koln II (W)
۳
۳
VfL Wolfsburg II (W)
Finished
۱۲:۳۰
1. FC Nurnberg (W)
۲
۱
FFC Frankfurt II (W)
Finished
۱۵:۳۰
SG 99 Andernach (W)
۰
۰
FSV Gutersloh (W)
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 3
RCD Mallorca B
۱
۰
CF Badalona Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
۲
۱
Ebro
Finished
۱۳:۰۰
UD Alzira
۰
۱
CD Teruel
Finished
۱۹:۳۰
Ibiza Islas Pitiusas
۲
۰
AE Prat
Finished
۱۳:۳۰
Lleida
۰
۰
SCR Pena Deportiva
Finished
۱۳:۳۰
Terrassa CF
۱
۲
SD Formentera
Finished
۱۳:۳۰
UE Olot
۰
۲
Valencia CF B
Finished
۱۸:۳۰
World
Friendly International Matches U20
Paraguay U20
۱
۱
Peru U20
Finished
۰۵:۳۰
Croatia U20
۳
۱
Albania U20
Finished
۱۸:۰۰
China
Super League
Shanghai SIPG
۲
۰
Guangzhou City
Finished
۱۳:۰۰
Chengdu Qianbao Better City
۰
۰
Henan Jianye
Finished
۱۵:۳۰
Ecuador
Serie A
Independiente Del Valle
۱
۰
Macara
Finished
۰۳:۳۰
Universidad Catolica Quito
۳
۰
Club 9 de Octubre
Finished
۰۱:۰۰
Guatemala
Primera Division
Deportivo Marquense
۲
۰
Nueva Concepcion
Finished
۰۵:۳۰
Aurora FC
۱
۱
CSD Comunicaciones B
Finished
۲۰:۳۰
Deportivo Sanarate
۰
۱
Barberena
Finished
۲۰:۳۰
Chimaltenango FC
۰
۰
Mictlán
Finished
۰۰:۳۰
San Juan La Laguna FC
۲
۲
CD Suchitepequez
Finished
۲۰:۳۰
Coatepecano IB
۲
۰
Deportivo San Pedro
Finished
۲۱:۳۰
United States
NISA
LA Force
۰
۰
California Utd Strikers
Finished
۰۵:۳۰
Chattanooga FC
۱
۰
Flower City Union
Finished
۰۳:۰۰
ASC San Diego
۳
۱
AC Syracuse Pulse
Finished
۰۴:۳۰
United States
NWSL
Houston Dash (W)
۰
۲
Seattle Reign FC (W)
Finished
۰۴:۰۰
Portland Thorns (W)
۳
۰
Chicago Red Stars (W)
Finished
۲۳:۳۰
North Carolina (W)
۳
۰
NJ/NY Gotham FC (W)
Finished
۰۲:۳۰
Republic of Korea
K3 - League
Hwaseong FC
۱
۰
Cheongju City FC
Finished
۰۹:۳۰
Dangjin Citizen FC
۱
۱
Siheung Citizen
Finished
۰۹:۳۰
Gyeongju Korea H&N Power
۲
۱
Paju Citizen FC
Finished
۱۱:۳۰
Gimhae City
۱
۱
Yangju Citizen
Finished
۱۳:۳۰
Japan
Nadeshiko League Cup Women
Inac Kobe Leonessa (W)
۲
۱
Sanfrecce Hiroshima (W)
Finished
۱۰:۰۰
Elfen Saitama (W)
۰
۲
Urawa Red Diamonds (W)
Finished
۱۱:۳۰
Czech Republic
3. Liga - MSFL
FC Slovacko B
۳
۳
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Finished
۱۱:۴۵
Unicov
۳
۰
Uhersky
Finished
۱۱:۴۵
FC Velke Mezirici
۰
۳
FC Slovan Rosice
Finished
۱۱:۴۵
Fastav Zlin B
۲
۴
Znojmo
Finished
۱۲:۰۰
World
Friendly International Matches U19
Malta U19
۱
۲
Croatia U19
Finished
۱۲:۳۰
Chile
Copa Chile
Huachipato
۱
۰
Nublense
Finished
۰۲:۳۰
Scotland
Premier League Women
Glasgow City (W)
۲
۰
Hearts (W)
Finished
۱۵:۳۰
Spartans FC (W)
۲
۲
Hibernian (W)
Finished
۱۵:۳۰
Aberdeen (W)
۰
۳
Celtic FC (W)
Cancelled
۱۸:۳۰
Rangers (W)
۴
۰
Motherwell (W)
Finished
۱۸:۳۰
Dundee United WFC (W)
۳
۲
Hamilton Academical FC (W)
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Torneo Federal A, Group B
CD Argentino Monte Maiz
۰
۰
Sportivo Desamparados
Finished
۲۲:۳۰
Independiente Chivilcoy
۲
۱
Sportivo Estudiantes
Finished
۲۲:۳۰
Sportivo Penarol
۱
۰
Huracan Las Heras
Finished
۲۳:۰۰
Club Circulo Deportivo
۱
۰
Club Cipolletti
Finished
۲۱:۳۰
Juventud Unida Universitario
۰
۲
Ciudad de Bolivar
Finished
۲۲:۳۰
CA Liniers Bahia Blanca
۲
۰
Club Villa Mitre
Finished
۰۲:۳۰
Sol de Mayo
۲
۰
Atletico Camioneros
Finished
۲۲:۰۰
Ferro Carril Oeste General Pico
۲
۱
Sansinena
Finished
۲۲:۳۰
Chile
Primera B
CD Arturo Fernandez Vial
۱
۲
Copiapo
Finished
۲۱:۳۰
Santiago Wanderers
۰
۰
Deportes Recoleta
Finished
۲۱:۳۰
Deportes Iquique
۱
۲
C.D. Universidad de Concepcion
Finished
۱۹:۰۰
Guatemala
Liga Nacional
Achuapa FC
۲
۱
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
Cancelled
۱۹:۳۰
Malacateco
۱
۱
Guastatoya
Finished
۲۱:۴۵
Belgium
Beker van Belgie
Eendracht Aalst
۱
۳
KVC Westerlo
Finished
۱۷:۳۰
Royal Knokke FC
۰
۴
Kfco Beerschot-Wilrijk
Finished
۱۷:۳۰
URSL Vise
۰
۲
SK Beveren
Finished
۱۷:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group A
SC Vianense
۱
۱
CD Vilar Perdizes
Finished
۱۷:۳۰
SC Maria DA Fonte
۰
۰
GD Braganca
Finished
۱۷:۳۰
Brito SC
۱
۱
Amarante FC
Finished
۱۷:۳۰
Dumiense FC
۰
۱
Pevidem SC
Finished
۱۷:۳۰
ARS Martinho
۱
۱
Pedras Salgadas
Finished
۱۷:۳۰
Vila Mea
۱
۱
Merelinense FC
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
Reserve League
Boca Juniors Reserves
۰
۰
Godoy Cruz Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Banfield Reserves
۴
۲
CA Huracan Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Argentinos Juniors Reserves
۲
۲
Colon Reserves
Finished
۱۷:۳۰
San Lorenzo Reserves
۱
۲
Lanus Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Norway
3. Division avd. 1
FC Lyn Oslo
۴
۱
Stabaek IF II
Finished
۱۶:۳۰
Kjelsas II
۵
۳
Os Turnforening
Finished
۱۵:۳۰
Skeid 2
۲
۳
Grorud IL 2
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
Damallsvenskan
AIK (W)
۱
۲
Eskilstuna United (W)
Finished
۱۶:۳۰
Umea IK (W)
۱
۳
KIF Orebro (W)
Finished
۱۶:۳۰
IFK Kalmar (W)
۰
۱
Pitea IF (W)
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 6
CD Roda
۰
۲
Hercules II
Finished
۱۹:۳۰
Rayo Ibense
۱
۲
Villarreal CF C
Finished
۱۹:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
FK Karlskrona
۵
۲
Hogsby IK
Finished
۱۵:۳۰
Osterlen FF
۱
۲
FC Rosengard
Finished
۱۵:۳۰
Kristianstad FC
۱
۴
Asarums IF FK
Finished
۱۶:۳۰
Netherlands
Eredivisie Women
Fortuna Sittard (W)
۰
۱
Feyenoord (W)
Finished
۱۳:۴۵
Poland
Ekstraklasa Women
Bydgoszcz (W)
۰
۲
GKS Katowice (W)
Finished
۱۳:۳۰
Poland
II Liga
KS Hutnik Krakow
۱
۳
Motor Lublin
Finished
۱۲:۳۰
Radunia Stezyca
۲
۲
Olimpia Elblag
Finished
۱۶:۳۰
Thailand
Thai League 3
Kasem Bundit University FC
۱
۰
Samut Sakhon City FC
Finished
۱۲:۰۰
Assumption United
۲
۱
Thawi Watthana Samut Sakhon UTD
Finished
۱۲:۰۰
Thonburi United FC
۰
۱
North Bangkok University
Finished
۱۲:۰۰
Samut Prakan F.C.
۱
۴
Bangkok FC
Finished
۱۲:۰۰
Mueang Kon D United
۰
۱
Muang Trang United
Finished
۱۲:۰۰
Chainat United FC
۱
۱
Kanjanapat FC
Finished
۱۲:۰۰
Pluakdaeng United FC
۱
۱
Bankhai United
Finished
۱۲:۰۰
Surin City FC
۰
۰
Sakon Nakhon FC
Finished
۱۲:۰۰
Marines Eureka FC
۱
۱
KohKwang FC
Finished
۱۲:۰۰
Samud Songkram
۲
۰
Kanchanaburi City
Finished
۱۲:۰۰
Khonkaen Mordindang FC
۵
۱
Nakhonratchasima United FC
Finished
۱۲:۰۰
Krua-Napat Ubon
۱
۲
Muang Loei United FC
Finished
۱۳:۳۰
Chachoengsao FC
۴
۱
Siam FC
Finished
۱۴:۳۰
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group A
Viktoria Plzen B
۳
۱
FC Pisek
Finished
۱۲:۰۰
FK Admira Praha
۱
۱
TJ Prestice
Finished
۱۱:۴۵
Dukla Prague B
۳
۱
Bohemians 1905 B
Finished
۱۱:۴۵
Sokol Hostoun
۳
۲
FK Kraluv Dvur
Finished
۱۸:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 13
Real Murcia B
۲
۴
Racing Murcia
Finished
۱۱:۳۰
La Union CF
۳
۰
Alcantarilla FC
Finished
۱۲:۳۰
Deportiva Minera
۲
۰
UD Caravaca
Finished
۱۹:۰۰
Aguilas FC
۱
۰
EG El Palmar CF
Finished
۱۹:۳۰
Ciudad de Murcia
۱
۲
UCAM Murcia CF B
Finished
۱۹:۳۰
Japan
Nadeshiko League Women
FC Seagulls Yokohama (W)
۱
۰
Orca Kamogawa FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Gunma White Star (W)
۱
۰
Cerezo Osaka Sakai (W)
Finished
۰۷:۳۰
Setagaya Sfida (W)
۲
۱
Ehime FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Panama
LPF
Alianza FC Panama
۴
۰
Atletico Chiriqui
Finished
۰۲:۴۵
Independiente de La Chorrera
۰
۲
Sporting San Miguelito
Finished
۰۰:۳۰
Herrera FC
۲
۱
CD Arabe Unido
Finished
۰۵:۰۰
United States
MLS Next Pro League
Toronto FC II
۱
۰
Philadelphia Union II
Finished
۰۲:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
TEAM TG FF
۱
۱
Motala AIF FK
Finished
۱۴:۳۰
Gefle IF
۳
۱
IF Karlstad
Finished
۱۶:۳۰
Pitea IF
۲
۲
Orebro Syrianska IF
Finished
۱۴:۳۰
Sollentuna Utd FF
۱
۱
Vasalunds/Essinge IF
Finished
۱۴:۳۰
FC Stockholm Internazionale
۲
۱
Umea FC
Finished
۱۶:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Sportivo Trinidense
۱
۱
2 de Mayo
Cancelled
۱۷:۳۰
Club General Martin Ledesma
۳
۰
Sportivo San Lorenzo
Finished
۱۷:۳۰
Sportivo Luqueno
۱
۰
Atletico Colegiales
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 8
CD Mirandes B
۳
۱
Unami Cp
Finished
۱۷:۳۰
Real Avila
۴
۳
Ponferradina B
Finished
۱۸:۳۰
SD Almazan
۱
۴
Atletico Astorga CF
Finished
۱۹:۳۰
La Virgen del Camino
۰
۰
CD Becerril
Finished
۱۳:۳۰
CA Bembibre
۱
۱
Atletico Tordesillas
Finished
۱۸:۳۰
Palencia CF
۱
۲
Arandina CF
Finished
۱۹:۰۰
Poland
III Liga, Group 4
LKS Lagow
۳
۲
Sokol Sieniawa
Finished
۱۷:۳۰
CKS Chelmianka Chelm
۱
۱
Wisla Sandomierz
Finished
۱۷:۳۰
Iceland
Urvalsdeild Women
Throttur Reykjavik (W)
۵
۰
KR Reykjavik (W)
Finished
۱۷:۳۰
UMF Selfoss (W)
۲
۰
Breidablik (W)
Finished
۱۷:۳۰
Keflavik (W)
۱
۲
IBV Vestmannaeyjar (W)
Finished
۱۷:۳۰
Czech Republic
4. Liga
Zdar nad Sazavou
۱
۲
Breclav
Finished
۱۷:۰۰
Admira Praha II
۱
۲
FC Chomutov
Finished
۱۶:۰۰
Sweden
Division 1 Sodra
Ljungskile SK
۰
۳
Falkenbergs FF
Finished
۱۷:۳۰
Slovenia
2.SNL
NK Rogaska
۳
۱
ND Beltinci
Finished
۱۷:۳۰
NK Brinje Grosuplje
۲
۳
NK Fuzinar Ravne
Finished
۱۷:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group C
Sertanense FC
۱
۰
UD Serra
Finished
۱۷:۳۰
Santarem
۳
۰
Sport Arronches e Benfica
Finished
۱۷:۳۰
Pero Pinheiro
۱
۰
Marinhense
Finished
۱۷:۳۰
Grupo Sportivo De Loures
۱
۱
S.U. 1 Dezembro
Finished
۱۷:۳۰
Sintrense
۰
۰
Castelo Branco
Finished
۱۷:۳۰
CD Alcains
۲
۳
Mortagua FC
Finished
۱۷:۳۰
Coruchense
۱
۰
Rio Maior SC
Finished
۱۷:۳۰
Hungary
NB I Women
Haladas Viktoria (W)
۰
۳
MTK Hungaria FC (W)
Finished
۱۷:۱۵
Croatia
1. NL
NK Croatia Zmijavci
۲
۲
Orijent 1919
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Ykkonen
PK-35
۱
۰
PIF Parainen
Finished
۱۷:۳۰
EIF Ekenas
۴
۰
Japs
Finished
۱۷:۳۰
Ecuador
Liga Pro Serie B
Indepiendente Juniors
۱
۰
CA Santo Domingo
Finished
۱۹:۱۵
El Nacional Quito
۳
۱
Buhos ULVR F.C.
Finished
۲۱:۳۰
Manta FC
۱
۰
Imbabura Sporting Club
Finished
۲۰:۳۰
Austria
Regionalliga West - Tirol
Telfs
۳
۳
SC Imst
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 3
CD Cayon
۲
۲
UD Samano
Finished
۱۸:۳۰
CD Tropezon
۲
۰
UM Escobedo
Finished
۱۹:۳۰
Vimenor CF
۳
۲
CD Siete Villas
Finished
۱۹:۳۰
United Arab Emirates
Division 1
Dibba Al-Hisn
۳
۰
Fursan Hispania FC
Finished
۱۶:۵۰
Al Taawon FC
۱
۱
Al Thaid
Finished
۱۶:۵۰
Emirates Club Ras Al Khaimah
۳
۰
Hatta Dubai
Finished
۱۶:۵۰
Al Jazira Hamra
۱
۱
Al Arabi Umm Al Quwain
Finished
۱۶:۵۰
Chile
Segunda Division
Deportes Valdivia
۰
۴
CSD San Antonio Unido
Finished
۱۸:۳۰
CD Rodelindo Roman
۳
۲
Real Juventud San Joaquin
Finished
۱۸:۳۰
Deportes Limache
۱
۰
San Marcos
Finished
۱۸:۳۰
Iberia
۱
۰
Independiente de Cauquenes
Finished
۱۸:۳۰
Lautaro de Buin
۲
۰
Deportes Concepcion
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 10
Sevilla C
۱
۰
Conil CF
Finished
۱۹:۰۰
CD Ciudad de Lucena
۲
۱
Xerez CD
Finished
۲۰:۳۰
Ayamonte CF
۲
۰
Bollullos CF
Finished
۱۳:۳۰
CD Rota
۱
۰
Cartaya
Finished
۱۳:۳۰
Turkey
2. Lig - Red Group
1928 Bucaspor
۰
۰
Kirsehir Belediye Spor
Finished
۱۹:۳۰
Pazarspor
۰
۱
Kastamonuspor
Finished
۱۵:۳۰
Adiyamanspor
۳
۰
Diyarbekirspor Kulubu
Finished
۱۵:۳۰
Hekimoglu Trabzon
۰
۰
Karacabey Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Zonguldak Komurspor
۲
۱
Iskenderun
Finished
۱۶:۰۰
Sariyer GK
۱
۱
Serik Belediyespor
Finished
۱۶:۳۰
Kirklarelispor
۱
۱
Vanspor FK
Finished
۱۶:۳۰
Fethiyespor
۱
۰
Etimesgut Belediyespor
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
Torneo Federal A, Group A
Defensores de Pronunciamiento
۳
۰
Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay
Finished
۲۱:۳۰
San Martin Formosa
۰
۰
Racing de Cordoba
Finished
۲۲:۳۰
Gimnasia y Tiro
۲
۰
Boca Unidos
Finished
۲۲:۳۰
Sportivo AC Las Parejas
۲
۰
Crucero del Norte
Finished
۲۲:۳۰
Defensores de Belgrano VR
۰
۱
CA Sarmiento de Resistencia
Finished
۲۲:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
ES Bafing
۱
۳
Asec Mimosas
Cancelled
۲۱:۳۰
Club Omnisports Korhogo
۰
۰
Sporting Gagnoa
Finished
۱۹:۰۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Argentino Merlo
۴
۱
CA Victoriano Arenas
Finished
۲۲:۰۰
Puerto Nuevo
۲
۱
Club Lujan
Finished
۲۲:۰۰
General Lamadrid
۱
۱
CA Atlas
Finished
۲۲:۰۰
Argentina
Primera B Metropolitana
Argentino Quilmes
۱
۱
Villa San Carlos
Finished
۲۲:۰۰
Brazil
Serie D
Pouso Alegre
۱
۰
America RN (Rio Grande do Norte)
Cancelled
۲۲:۳۰
Ecuador
Superliga Women
Independiente del Valle (W)
۱
۳
Club Nanas (W)
Finished
۲۳:۳۰
Slovakia
3. Liga East
TJ Tatran Oravske Vesele
۵
۱
Banik Kalinovo
Finished
۱۷:۰۰
Slavia TU Kosice
۰
۱
FK Spisska Nova Ves
Finished
۱۲:۳۰
FK Svidnik
۱
۲
MFK Snina
Finished
۱۷:۰۰
FTC Filakovo
۰
۲
Partizan Bardejov
Finished
۱۷:۰۰
FK Podkonice
۱
۲
OFK Malzenice
Finished
۱۷:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 5
UE Tona
۰
۰
UE Vilassar de Mar
Finished
۱۴:۰۰
FE Grama
۲
۲
CF Montanesa
Finished
۱۳:۱۵
Pobla de Mafumet CF
۲
۱
CE L'Hospitalet
Finished
۱۳:۳۰
UE Castelldefels
۱
۰
Girona FC B
Finished
۱۳:۳۰
UE Sants
۱
۱
CP San Cristobal
Finished
۱۴:۰۰
CF Peralada
۱
۳
Sant Andreu Barcelona
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Oberliga Westfalen
ASC Dortmund
۰
۰
1. FC Gievenbeck
Finished
۱۶:۳۰
TSV Victoria Clarholz
۲
۰
TuS Ennepetal
Finished
۱۶:۳۰
SpVgg Vreden 1921
۴
۰
FC Eintracht Rheine
Finished
۱۶:۳۰
SF Siegen 1899
۰
۱
SV Westfalia Rhynern
Finished
۱۶:۳۰
SV Schermbeck
۱
۲
FC Gutersloh 2000
Finished
۱۶:۳۰
SC Preussen Munster II
۵
۱
Finnentrop / Bamenohl
Finished
۱۶:۳۰
TuS Erndtebruck
۳
۲
Sportfreunde Lotte
Finished
۱۷:۳۰
Switzerland
Super League Women
FC Zurich (W)
۸
۰
FC Basel (W)
Finished
۱۴:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
Sportfreunde Baumberg
۱
۳
Schwarz Weiss Essen
Finished
۱۶:۳۰
Union Nettetal
۲
۱
VfB Homberg
Cancelled
۱۶:۴۵
Spvg Schonnebeck 1910
۱
۰
Kleve
Finished
۱۶:۳۰
Sonsbeck
۴
۰
FC Monheim
Finished
۱۶:۳۰
FC Kray
۱
۳
Cronenberger SC
Finished
۱۶:۳۰
TVD Velbert
۱
۱
VfB 03 Hilden
Finished
۱۶:۳۰
FSV Duisburg
۳
۲
Turu Dusseldorf 1880
Finished
۱۷:۰۰
SC St Tonis 11/20
۱
۲
TSV Meerbusch
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
Serie B
EC Bahia
۲
۲
Operario PR
Finished
۰۰:۴۵
United States
MLS
San Jose Earthquakes
۲
۳
Los Angeles Galaxy
Finished
۰۵:۳۰
Australia
NPL Northern New South Wales
Broadmeadow Magic
۱
۲
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۷:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Daejeon Citizen
۳
۰
Gyeongnam FC
Finished
۰۸:۰۰
Seoul E-Land FC
۳
۲
FC Anyang
Finished
۱۰:۳۰
Germany
Oberliga Bremen
Geestemunde
۰
۳
Aumund-Vegesack
Finished
۱۲:۳۰
Schwachhausen
۲
۲
TuSpo Surheide
Finished
۱۴:۳۰
Estonia
Meistriliiga Women
Saku Sporting (W)
۰
۲
Flora Tallinn (W)
Finished
۱۲:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 14
CD Azuaga
۲
۰
CD Don Alvaro
Finished
۱۳:۳۰
CP Montehermoso
۱
۱
UD Fuente de Cantos
Finished
۱۹:۰۰
Olivenza
۱
۱
Moralo
Finished
۱۳:۳۰
Plasencia
۱
۲
Calamonte
Finished
۱۴:۰۰
SP Villafranca
۱
۴
Jerez CF
Finished
۱۹:۳۰
France
Championnat National U19 Group D
AS Saint-Etienne U19
۰
۱
AS Cannes U19
Finished
۱۳:۳۰
Toulouse FC U19
۳
۱
Ajaccio U19
Finished
۱۲:۳۰
OGC Nice U19
۰
۲
Bastia SC U19
Finished
۱۶:۳۰
SC Air Bel U19
۲
۰
US Colomiers U19
Finished
۱۶:۳۰
Istres U19
۰
۴
AS Beziers U19
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 11
SD Portmany
۰
۲
Poblense
Finished
۱۳:۳۰
CD Sant Jordi
۱
۱
CF Soller
Finished
۱۸:۳۰
FC Inter Manacor
۲
۰
Binissalem
Finished
۱۹:۳۰
CF Platges de Calvia
۱
۲
Santanyi
Finished
۲۰:۳۰
Denmark
3rd Division
Holstebro
۳
۱
Oureskolernes BK
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 2
Llanes
۲
۴
Real Titanico FC
Finished
۱۳:۳۰
Aviles Stadium CF
۰
۳
Sporting Gijon B
Finished
۱۳:۳۰
UD Llanera
۱
۰
CD Lealtad
Finished
۱۸:۳۰
UC Ceares
۲
۱
Condal CF
Finished
۱۸:۳۰
CD Colunga
۰
۰
CD Covadonga
Finished
۱۹:۰۰
CD Tuilla
۰
۱
Caudal Deportivo de Mieres
Finished
۱۹:۰۰
Luarca CF
۱
۱
CD Praviano
Finished
۱۹:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko C
OTP
۴
۱
Komeetat
Finished
۱۴:۳۰
Närpes Kraft
۰
۰
KajHa
Finished
۱۴:۳۰
JS Hercules
۱
۱
OLS
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Oberliga Mittelrhein
SSG Bergisch Gladbach
۱
۰
FC Hurth
Finished
۱۶:۳۰
Siegburger SV 04
۰
۲
Borussia Freialdenhoven
Finished
۱۶:۳۰
Fortuna Koln II
۱
۱
Eintracht Hohkeppel
Finished
۱۷:۰۰
BC Viktoria Glesch Paffendorf
۱
۵
FC Wegberg-Beeck
Finished
۱۶:۳۰
Viktoria Arnoldsweiler
۱
۲
FC Pesch 1956
Finished
۱۶:۳۰
SpVg Frechen 20
۲
۰
Hennef 05
Finished
۱۶:۴۵
Blau-Weiss Friesdorf
۰
۷
TuS BW Konigsdorf
Finished
۱۷:۰۰
VfL Vichttal
۴
۲
Bonner SC
Finished
۱۷:۰۰
Burundi
Premier League
Rukinzo FC
۰
۰
Musongati FC
Finished
۱۶:۳۰
Magara Young Boys
۱
۲
Vital'O FC
Finished
۱۶:۳۰
Flambeau du Centre FC
۳
۱
Le Messager Ngozi
Finished
۱۶:۳۰
Top Junior
۰
۲
Aigle Noir Makamba
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
2. Division
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۳
۱
B93 Kopenhagen
Finished
۱۴:۳۰
World
Friendly International Matches U21
Scotland U21
۱
۱
Northern Ireland U21
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
FC Jarfalla
۶
۰
Kvarnsvedens IK
Finished
۱۶:۳۰
IFK Stocksund
۲
۲
IFK Österåker FK
inprogress
۱۶:۳۰
FC Gute
۱
۱
IFK Uppsala
Finished
۱۴:۳۰
Norway
Toppserien Women
Kolbotn (W)
۲
۲
Lillestrom LSK Kvinner (W)
Finished
۱۶:۳۰
Tromso (W)
۰
۲
Asane Fotball (W)
Finished
۱۵:۰۰
Arna-Bjørnar (W)
۳
۰
Roa (W)
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
Spelle-Venhaus
۴
۰
MTV Gifhorn
Finished
۱۶:۳۰
Rotenburger
-
-
Ramlingen-Ehlershausen
Finished
۱۶:۳۰
Heeslinger SC
۳
۱
TUS Bersenbruck
Finished
۱۶:۳۰
HSC Hannover
۰
۱
U.L.M. Wolfsburg
Finished
۱۶:۳۰
VFL Oldenburg
۴
۱
SV Ahlerstedt/Ottendorf
Finished
۱۶:۳۰
Jordan
Jordan 1st Division
Al Yarmouk
۲
۱
Al-Baqa'a
Finished
۱۶:۳۰
Al-Karmel
۲
۳
Sama Al Sarhan
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
Elitedivisionen Women
AGF Aarhus (W)
۳
۳
Brondby (W)
Finished
۱۶:۱۵
Fc Thy-Thisted (W)
۲
۰
Sundby (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Yxhults IK
۰
۱
Vanersborgs FK
Finished
۱۵:۳۰
IK Gauthiod
۵
۲
Nordvarmland FF
Cancelled
۱۵:۳۰
England
League One
Plymouth Argyle FC
۲
۱
Ipswich Town FC
Finished
۱۵:۰۰
Germany
Oberliga Hessen
SV 1898 Unter Flockenbach
۰
۴
Eintracht Frankfurt II
Finished
۱۶:۳۰
TSV Steinbach II
۳
۴
KSV 1964 Baunatal
Finished
۱۶:۳۰
Belgium
Second Amateur Division ACFF
RCS Verlaine
۴
۲
UR Namur
Finished
۱۶:۳۰
France
Championnat National U19 Group A
Lille OSC U19
۲
۴
SM Caen U19
Finished
۱۶:۳۰
Lens U19
۲
۰
Gonfreville Esm U19
Finished
۱۶:۳۰
Amiens U19
۱
۱
Valenciennes FC U19
Finished
۱۶:۳۰
JA Drancy U19
۰
۲
Montfermeil U19
Finished
۱۶:۳۰
US Orleans U19
۲
۰
USL Dunkerque U19
Finished
۱۶:۳۰
Zimbabwe
Premier Soccer League
Dynamos FC
۰
۱
Ngezi Platinum
Finished
۱۶:۳۰
France
Championnat National U19 Group B
Metz U19
۳
۲
Olympique Lyonnais U19
Finished
۱۶:۳۰
US Torcy U19
-
-
AJ Auxerre U19
Finished
۱۶:۳۰
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
۱
۳
ESTAC Troyes U19
Finished
۱۶:۳۰
Paris FC U19
۱
۰
Dijon Asptt U19
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Trosa Vagnharad SK
۱
۳
United IK Nordic
Finished
۱۵:۳۰
Smedby AIS
۳
۱
Sleipner IK Norrkoping
Finished
۱۵:۳۰
Varmbols FC
۱
۲
IFK Eskilstuna
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
Oldenburger SV
۲
۱
Union Neumuenster
Finished
۱۶:۳۰
Eckernforder SV
۲
۱
SV Todesfelde
Finished
۱۶:۳۰
Scotland
Challenge Cup
Cliftonville FC
۲
۳
Queen's Park
Finished
۱۶:۱۵
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SG 2000 Mulheim-Karlich
۲
۱
SV 1919 Mainz Gonsenheim
Finished
۱۶:۰۰
Brazil
Cearense U20
Pague Menos U20
۲
۱
Ceara U20
Finished
۱۶:۰۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Araguari AC U20
۰
۵
Betim U20
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Nord
DJK Don Bosco Bamberg
۲
۳
ASV Cham
Finished
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 2
Hodd IL II
۱
۱
Elverum
Finished
۱۶:۳۰
Morocco
Botola 2
Chabab Atlas Khenifra
۰
۳
Ittihad Khemisset
Finished
۱۹:۳۰
Stade Marocain
۰
۰
Club Jeunesse Ben Guerir
Finished
۱۹:۳۰
Renaissance Zemamra
۱
۰
Raja Beni Mellal
Finished
۱۹:۳۰
Racing de Casablanca
۲
۱
Massira
Finished
۱۹:۳۰
Norway
3. Division avd. 6
Bossekop UL
۲
۲
Mjoendalen 2
Finished
۱۶:۳۰
Harstad IL
۲
۲
Lorenskog IF
Finished
۱۶:۳۰
Stromsgodset IF II
۱
۰
Mjølner
Finished
۱۷:۳۰
Lillestrom 2
۱
۱
FK Senja Silsand
Finished
۱۹:۰۰
Belgium
First Amateur Division
KVK Tienen
۰
۳
Sint-Eloois-Winkel
Finished
۱۶:۳۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division RS
Stupcanica Olovo
۰
۰
Tosk Tesanj
Finished
۱۷:۰۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group B
Maritimo Funchal II
۱
۱
FC Alpendorada
Finished
۱۷:۳۰
Leca FC
۴
۰
AD Machico
Finished
۱۷:۳۰
Guarda Desportiva
۳
۱
Rebordosa AC
Finished
۱۷:۳۰
Gondomar
۳
۲
GD Resende
Finished
۱۷:۳۰
AD Castro Daire
۱
۱
AD Camacha
Finished
۱۷:۳۰
Beira Mar
۱
۱
Valadares Gaia FC
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Brasileiro U20
Corinthians U20
۰
۱
Palmeiras U20
Finished
۱۷:۳۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 1
Servette FC 2
۲
۲
Monthey
Finished
۱۷:۳۰
Ireland
1. Division
Bray Wanderers AFC
۰
۳
Waterford FC
Finished
۱۷:۳۰
Austria
Regionalliga West - Vorarlberg
Dornbirner SV
۲
۰
FC Egg
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Landespokal
BSG Chemie Leipzig
۰
۰
Lokomotive Leipzig
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 4
SD Leioa
۱
۰
Anaitasuna
Finished
۱۸:۳۰
Ghana
Premier League
Karela
۲
۰
Dreams FC
Finished
۱۸:۳۰
Real Tamale United
۰
۱
Legon Cities FC
Finished
۱۸:۳۰
Asante Kotoko
۱
۱
Hearts of Oak
Finished
۱۸:۳۰
Aduana Stars
۲
۲
Samartex
Finished
۱۸:۳۰
Bibiani Gold Stars FC
۱
۰
Bechem United
Finished
۱۸:۳۰
Kotoku Royals FC
۰
۰
Nsoatreman FC
Finished
۱۸:۳۰
Kuwait
Federation Cup
Al-Shabab
۰
۰
Al Sahel Abu Halifa
Finished
۱۸:۴۰
Al-Arabi Kuwait
۴
۱
Al-Jahra
Finished
۱۸:۴۰
Germany
Oberliga Baden-Wurttemberg
SG Sonnenhof Grossaspach
۱
۰
Offenburger FV
Finished
۱۵:۳۰
Latvia
1. Liga
FK Salaspils
۰
۱
FK Dinamo Riga
Finished
۲۰:۰۰
Brazil
Copa Paulista
AD São Caetano do Sul
۱
۰
EC XV de Novembro (Piracicaba)
Finished
۲۱:۳۰
Germany
Oberliga Hamburg
Niendorfer TSV
۳
۱
TSV Sasel
Finished
۱۵:۳۰
Buchholz
۱
۰
Hamm United
Finished
۱۶:۳۰
Union Tornesch
۱
۲
Uhlenhorster SC Paloma
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 17
Cuarte CD
۲
۱
CD Binefar
Finished
۱۳:۳۰
Atletico Monzon
۰
۰
CF Illueca
Finished
۱۸:۳۰
CF Calamocha
۲
۱
UD Barbastro
Finished
۱۸:۳۰
CDJ Tamarite
۴
۰
CD Carinena
Finished
۱۹:۰۰
CD Utrillas
۱
۱
CD Robres
Finished
۱۹:۰۰
Germany
Oberliga Bayern Sud
TSV Landsberg
۲
۱
VfR Garching
Finished
۱۵:۳۰
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group B
FK Viktoria Zizkov
۰
۰
Slovan Velvary
Finished
۱۱:۴۵
TJ Sokol Zapy
۰
۰
FK Teplice B
Finished
۱۸:۰۰
Brazil
Copa Santa Catarina
Joinville EC
۲
۰
CA Carlos Renaux
Finished
۰۰:۳۰
Panama
Liga Prom
Potros Del Este Reserves
۰
۲
UMECIT
Finished
۰۰:۳۰
Colon C-3
۰
۰
San Martin FC
Finished
۰۰:۳۰
Mario Mendez FC
۰
۱
San Francisco FC Reserves
Finished
۰۱:۳۰
CA Independiente Reserves
۱
۲
CD Universitario Reserves
Finished
۰۳:۳۰
Plaza Amador Reserves
۲
۰
CD Centenario
Finished
۰۳:۳۰
Panama City FC
۰
۱
Sporting San Miguelito Reserves
Cancelled
۰۴:۳۰
Chile
Tercera Division
Deportes Linares
۰
۰
Provincial Ovalle
Finished
۰۲:۳۰
Uruguay
Segunda B
Mar de Fondo
۲
۲
Durazno
Finished
۰۳:۳۰
Canadian SC
۱
۱
CA Bella Vista
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Capital Territory NPL 2
Queanbeyan City FC
۱
۲
Brindabella Blues FC
Finished
۰۸:۰۰
Japan
Nadeshiko League 2 Women
FC Yamato Sylphid (W)
۱
۱
JFA Academy (W)
Finished
۰۹:۳۰
Romania
Liga 1 Women
Ladies Targu Mures (W)
۳
۰
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
Finished
۱۰:۳۰
Piros Security (W)
۳
۳
CSM Alexandria (W)
Finished
۱۱:۳۰
Indonesia
Liga 3
Panua GFC
۱
۲
Mahardika FC
Finished
۱۰:۴۵
Australia
Capital Territory Premier League Women
Canberra Croatia (W)
۴
۵
Belconnen United (W)
Finished
۱۱:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 7
Paracuellos Antamira
۲
۱
Las Rozas CF
Finished
۱۱:۳۰
CD Canillas
۰
۱
Real Aranjuez
Finished
۱۳:۰۰
AD Torrejon CF
۳
۲
CD Galapagar
Finished
۱۳:۰۰
Cuc Villalba
۱
۲
CF Trival Valderas Alcorcon
Finished
۱۳:۰۰
Ursaria
۱
۱
RSD Alcala Henares
Finished
۱۳:۳۰
CD Mostoles
۱
۱
Rayo Vallecano B
Finished
۱۳:۳۰
CF Pozuelo de Alarcon
۳
۱
CF Fuenlabrada Promesas
Finished
۱۳:۳۰
South Africa
Diski Challenge
Sekhukhune United Reserves
۰
۰
Maritzburg United Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Moroka Swallows Reserves
۱
۰
Supersport United Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Kaizer Chiefs Reserves
۱
۱
Chippa United Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Greece
U19 Super League
OFI Crete U19
۱
۲
Panaitolikos U19
Finished
۱۱:۳۰
Slovakia
1. Liga Women
Spartak Myjava (W)
۵
۰
FC Petrzalka (W)
Finished
۱۱:۳۰
Czech Republic
1. Liga Women
FC Viktoria Plzen (W)
۱
۳
AC Sparta Prague (W)
Finished
۱۲:۰۰
Netherlands
Derde Divisie
GVV Unitas
۱
۰
Groene Ster
Finished
۱۵:۳۰
Baronie
۱
۲
USV Hercules
Finished
۱۵:۳۰
SV Oss 20
۲
۲
HV & CV Quick
Finished
۱۵:۳۰
France
Championnat National U19 Group C
SA Merignac U19
-
-
Avranches U19
Finished
۱۲:۳۰
EA Guingamp U19
۳
۰
Angers U19
Finished
۱۶:۳۰
FC Lorient U19
۱
۰
USSA Vertou U19
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 15
CD Subiza
۴
۱
UDC Txantrea
Finished
۱۳:۰۰
CD Cantolagua
۱
۳
CD Beti Onak
Finished
۱۸:۳۰
CD Azkoyen
۰
۰
Burlades
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 16
Varea
۱
۰
Haro Deportivo
Finished
۱۳:۳۰
CD Calahorra B
۰
۲
Anguiano
Finished
۱۸:۳۰
Atletico Vianes
۱
۲
Berceo
Finished
۱۹:۰۰
Oyonesa
۲
۱
River Ebro
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 9
Centro de Deportes El Palo
۲
۰
Real Jaen CF
Finished
۱۳:۳۰
CD Huetor Vega
۳
۲
UD Almeria B
Finished
۱۳:۳۰
UD Torre del Mar
۳
۰
Marbella FC
Finished
۱۹:۳۰
Torredonjimeno
۲
۳
Atletico Malagueno
Finished
۲۰:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 4
Seneca U19
۰
۱
Malaga U19
Finished
۱۳:۳۰
CD Vazquez Cultural U19
۱
۱
Granada CF U19
Finished
۱۹:۰۰
Tomares U19
۳
۲
RC Recreativo Huelva U19
Finished
۱۹:۰۰
India
Delhi Senior Division
Sudeva Delhi FC
۴
۲
Tarun Sangha
Finished
۱۴:۰۰
France
Division 2 Women
Grenoble Foot 38 (W)
۰
۲
ASPTT Albi (W)
Finished
۱۴:۳۰
OGC Nice (W)
۱
۷
St Etienne (W)
Finished
۱۴:۳۰
Metz (W)
۲
۰
La Roche-sur-Yon (W)
Finished
۱۴:۳۰
Lens (W)
۱
۰
Strasbourg (W)
Finished
۱۵:۳۰
Saint Malo (W)
۰
۲
Le Mans (W)
Finished
۱۶:۳۰
Nantes (W)
۱
۲
Lille (W)
Finished
۱۶:۳۰
Clermont Foot (W)
۱
۱
Nimes MG (W)
Finished
۱۶:۳۰
Poland
IV Liga
KS Blekitni Stargard II
۲
۱
MKS Dab Debno
Finished
۱۴:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group D
SC Angrense
۲
۲
FC Ferreiras
Finished
۱۴:۳۰
Olhanense
۱
۲
Lusitano Ginasio Clube Evora
Finished
۱۷:۳۰
Rabo Peixe
۰
۰
Atletico CP
Finished
۱۷:۳۰
Fabril Barreiro
۲
۱
Futebol Clube de Serpa
Finished
۱۷:۳۰
Oriental Dragon FC
۱
۰
Juventude Evora
Finished
۱۷:۳۰
SC Praiense
۱
۱
Imortal DC
Finished
۱۸:۳۰
Russia
FNL 2, Group 4
NoSta Novotroitsk
۰
۲
Zenit Izhevsk
Finished
۱۴:۳۰
Amkar
۰
۱
Novosibirsk FK
Finished
۱۴:۳۰
Gazovik 2 Orenburg
۰
۰
Khimik Vurnary
Finished
۱۶:۳۰
FC Tyumen
۱
۲
Torpedo Miass
Finished
۱۷:۳۰
Turkey
2. Lig - White Group
Bayburt Ozel Idarespor
۱
۱
Arnavutkoy
Finished
۱۵:۰۰
Eylul Belediye Sivas
۰
۲
Afjet Afyonspor
Finished
۱۵:۳۰
24 Erzincanspor
۲
۱
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
Finished
۱۹:۳۰
Tarsus Idman Yurdu
۱
۱
Sanliurfaspor
Finished
۱۹:۳۰
Corum Belediyespor
۴
۱
Batman Petrolspor
Finished
۱۹:۳۰
Amedspor SK
۲
۰
Bursaspor
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Regionalliga North
1. FC Phoenix Luebeck
۳
۱
Hamburger SV II
Finished
۱۵:۳۰
KSV Holstein Kiel II
۷
۰
Kickers Emden
Finished
۱۵:۳۰
Teutonia Ottensen
۱
۱
Schwarz-Weis Rehden
Cancelled
۱۵:۳۰
VfV Borussia 06 Hildesheim
۰
۴
Bremer SV
Finished
۱۶:۳۰
Norway
1. Division Women
KIL/Hemne (W)
۳
۱
Klepp (W)
Finished
۱۵:۳۰
Fortuna Aalesund (W)
-
-
Grand Bodo (W)
Finished
۱۵:۳۰
Amazon Grimstad FK (W)
۲
۰
Medkila (W)
Finished
۱۵:۳۰
Hoenefoss (W)
۲
۲
Ovrevoll Hosle (W)
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
Danmarksserien, Group 3
Ringkoebing IF
۱
۰
Marienlyst
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Goiano 2
Itumbiara GO
۱
۰
Associacao Esportiva Evangelica
Finished
۲۲:۰۰